Laird MGV05031R0M-10
Surface Mount Power Inductor, MGV Series, 1 H, 20%, Shielded, 0.0137 ohm, 9.2 A
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ6年前
Newark
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
関連部品
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Iron 11A 0.01Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 11A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 10.1A 0.0115Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 1uH 20% 100KHz Powdered Iron 7A 0.014Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Metal 6.8A 0.0172Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 20% 200KHz 11A 0.01Ohm DCR T/R
説明
Ind Power Shielded 1uH 20% 100KHz 9.2A T/R
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, SMD, 2220
High Current Molded SMT Power Inductor
FIXED IND 1UH 9.2A 13.7 MOHM SMD
100KHz 12A 9.2A 1¦ÌH 13.7m¦¸ ¡À20% 2220 , 5.5mm*5.1mm*3.3mm
THERMAL & POWER, INDUCTIVE COMPONENTSPWRIND, SMT, SHLD, LRATED
INDUCTOR, SHLD, 1UH, 9.2A, 20%
Power Inductors - SMD 1uH +/-20%
PWRIND,SMT,SHLD,LRATED 5.5X5.1X3.0MM
INDUCTOR, 1UH, 9.2A, 20%, SHLD; Inductance: 1µH; RMS Current (Irms): 9.2A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 12A; Product Range: MGV Series; Power Inductor Case: 5.5mm x 5.1mm x 3mm; DC Resistance Max