Laird LI0805G201R-10
Ferrite Beads Power Chip 200Ohm 100MHz 700mA 300mOhm DCR 0805 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ7年前
Datasheet4ページ18年前
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-98.35%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Inductor RF Multi-Layer 0.01uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ceramic 0.3A 0.3Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.0068uH 5% 100MHz 10Q-Factor Ceramic 0.3A 0.3Ohm DCR 0603 T/R
Multilayer Inductor, 8.2 nH, 0.3 ohm, 3 GHz, 500 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 5.6nH 0.5nH 100MHz 7Q-Factor Ceramic 400mA 0402
INDUCTOR, 5.6NH, 5.7GHZ, 0402, 0.4A; Available until stocks are exhausted Alternative available
TAIYO YUDENHK06034N3S-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 4.3nH 0.3nH 100MHz 5Q-Factor Ceramic 280mA 0201 T/R
説明
EMI FERRITE CHIP BEAD, 0805, 700MA, 200 OHMS @100MHZ, DCR MAX 0.30OHM
Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 200 Ohm, 700 mA, 300 Milliohms
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 200ohms 0.3ohms 700mA
FERRITE, BEAD, 2012, 100MHZ, 200R; DC Resistance Max:0.3ohm; DC Current Rating:700mA; Ferrite Case Style:0805 [2012 Metric]; Ferrite Mounting:SMD; Impedance @ 100MHz:200ohm; Impedance Tolerance:(Not Available); MSL:(Not Available); Series:LI