Laird LI0603D301R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 300ohms 100MHz .4A Monolithic 0603 SMD
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ9年前
Datasheet4ページ18年前
element14 APAC
Mouser
3か月間の傾向:
-15.54%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
MLG Series 0402 10 nH ±5% 500 mA 350 mOhm DCR Multilayer Ceramic Inductor