Laird LI0402E300R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 30ohms 100MHz .5A Monolithic 0402 SMD
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
-77.19%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-09-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Inductor RF Multi-Layer 0.01uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ceramic 0.3A 0.3Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.0068uH 5% 100MHz 10Q-Factor Ceramic 0.3A 0.3Ohm DCR 0603 T/R
Multilayer Inductor, 8.2 nH, 0.3 ohm, 3 GHz, 500 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 5.6nH 0.5nH 100MHz 7Q-Factor Ceramic 400mA 0402
INDUCTOR, 5.6NH, 5.7GHZ, 0402, 0.4A; Available until stocks are exhausted Alternative available
TAIYO YUDENHK06034N3S-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 4.3nH 0.3nH 100MHz 5Q-Factor Ceramic 280mA 0201 T/R
説明
Ferrite Bead, 0402 [1005 Metric], 30 ohm, 500 mA, LI Series, 0.3 ohm
EMI Ferrite Chip Bead, 0402, 500MA, 30 Ohms @100MHz, DCR Max 0.30Ohm | Laird Performance Materials LI0402E300R-10
FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN / 30 Ohms @ 100 MHz 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 500mA 300mOhm
Ferrite, Bead, 1005, 100Mhz, 30R; Ferrite Case Style:0402 [1005 Metric]; Impedance @ 100Mhz:30Ohm; Dc Current Rating:500Ma; Product Range:Li Series; Dc Resistance Max:0.3Ohm; Impedance Tolerance:-; Automotive Qualification Rohs Compliant: Yes |Laird LI0402E300R-10