Laird LFB187102-000
Ferrite Core, Cylindrical, 84 Ohm, 28.58 mm Length, 10.16 mm ID, 18.67 mm OD
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet1ページ10年前
Datasheet38ページ8年前
Factory Futures
在庫履歴
3か月間の傾向:
+15.39%
関連部品
Ferrite Core, Cylindrical, 86 Ohm, 19.05 mm Length, 5.1 mm ID, 9.5 mm OD
Ferrite Core, Cylindrical, 100 Ohm, 28.58 mm Length, 7.87 mm ID, 15.88 mm OD
Cylindrical Ferrite Core, Id-9.5Mm Rohs Compliant: Yes |Laird LFB174095-000
Ferrite Core, Cylindrical, 62 Ohm, 28.58 mm Length, 12.83 mm ID, 25.91 mm OD
説明
Ferrite Chip Beads 53ohms 500MHz 10.16mm Inside Dia.
Low Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
Ferrite Core Low Frequency Ferrite Core LF-Material
Low Frequency Ferrite Core 84Ohm @ 5MHz 10.2mm
FERRITE CORE 84OHM SOLID 10.16MM