Laird HZ0402B102R-10
Ferrite Bead, 0402 [1005 Metric], 1 kohm, 200 mA, HZ Series, 1 ohm
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ7年前
Datasheet4ページ18年前
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-12.61%