Laird HFA150068-0A2
High Frequency Split Core Ferrite Suppressors for Round Cable 275ohms 300MHz 8.13mm Inside Slot
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Laird
Datasheet1ページ7年前
element14 APAC
Factory Futures
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.99%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
説明
EMI FERRITE SPLIT SNAP-ON CORE, MAX I.D., 0.266IN, 275 OHMS @300MHZ, HIGH FREQ
High Frequency EMI Split / Snap-On Ferrite Cable Cores
FERRITE, CORE, 6.8MM, 340R, 500MHZ; External Diameter:21mm; Inner Diameter:6.8mm; Length:41.7mm; SVHC:No SVHC (20-Jun-2013) ;RoHS Compliant: Yes