Laird DI2220V301R-10
General Purpose Inductor, 0.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2220
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Laird
Datasheet1ページ7年前
IHS
Factory Futures
DigiKey
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
-16.20%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
RF Choke Wirewound 0.33uH 10% 25MHz 30Q-Factor Phenolic 0.78A 0.2Ohm DCR AXL Bag
Inductor RF Wirewound 0.33uH 10% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 0.5A 1.05Ohm DCR 1008 T/R
RF Choke Bobbin Core 0.33uH 10% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 1.11A 0.095Ohm DCR AXL Bag
TAIYO YUDENLK1005R33K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 330nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
API Delevan1025-08K
Ind RF Molded/Unshielded 330nH 10% 25MHz 30Q-Factor Phenolic 830mA AXL T/R
説明
Ind Power Shielded Wirewound 300nH 10% 2MHz 8A 2220 T/R
Multilayer Ferrite Chip Power Inductor
FIXED IND 300NH 8A 10 MOHM SMD
ChipIndPwr,2220,300x8000x0.010 | Laird Performance Materials DI2220V301R-10
Chip Power Inductors .270 uH @ 8000 mA Monolithic 2220
DI 2220 (5650Metric) 0.220Lx0.200W 5.59mmx5.08mm 300nH
25MHz 8A 300nH 10m¦¸ ¡À10% 2220 5.59mm*5.08mm*3.86mm