Laird CPI0805E3R3R-10
Ind Power Chip Multi-Layer 3.3uH 20% 1MHz 500mA 0805 T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Laird
Datasheet1ページ8年前
IHS
Farnell
Sager Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
説明
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, SMD, 0805
Multilayer Ferrite Chip Power Inductor
INDUCTOR, 3.3UH, 0.5A, 20%, MULTILAYER; Inductance: 3.3µH; RMS Current (Irms): 500mA; Inductor Construction: Multilayer; Saturation Current (Isat): -; Product Range: CPI Series; Power Inductor Case: 2mm x 1.25mm x 0.9mm; DC Re