Laird CM7060M132R-10
Common Mode Choke Rohs Compliant: Yes |Laird CM7060M132R-10
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ7年前
Sager Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-4.81%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-10-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
説明
Choke, Common Mode, 1.3 kOhm, 2.5 A, 7mm x 6mm x 3.8mm
Common Mode Chokes Dual 1.3kOhm 100MHz 2.5A 0.025Ohm DCR SMD
Wire-Wound SMT Power Common Mode Chokes
Common Mode Chokes / Filters 100 MH 2.5A
Data Line Filter, 2 Function(s), 80V, 2.5A, 4 Pin(s)
80V 2.5A 2 1.3K¦¸@ 100MHz 25m¦¸ , 7mm*6mm*3.8mm