Laird CM5740Z241B-10
Common Mode Chokes Quad 100Ohm 100MHz 20A 0.0013Ohm DCR Thru-Hole Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ6年前
Datasheet1ページ0年前
3か月間の傾向:
-33.46%
SnapEDA
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
Introduction Date2006-02-17
関連部品
Inductor High Current Toroid 10uH/7.2uH 15% 1KHz 23.3A 0.006Ohm DCR RDL
Murata30201AC
Inductor Power Unshielded Wirewound 0.191uH 20% 1MHz 22A 0.00035Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 1uH 20% 100KHz Ferrite 116A 0.003Ohm DCR RDL
2.2uH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 21 A 3mOhm Max Radial, Vertical
Ind High Current Wirewound 1uH 20% 1KHz Iron 22.7A Box
General Purpose Inductor, 0.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3626
説明
EMI Filter Beads, Chips & Arrays 240ohms 0.001ohms 20A 2Turns
Power Line Common Mode Chokes For High Frequency
250V 20A 4 100¦¸@ 100MHz 1.3m¦¸ 5740 , 14.48mm*10.03mm*10.77mm
Data Line Filter, 4 Function(s), 20A, 8 Pin(s)
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 173R; Product Range:(Not Available); Impedance:240ohm; Rated Current:20A; Case Dimensions:14.48mm x 10.03mm x 9.32mm; DC Current Max:20A; DC Resistance Max:0.0013ohm; Filter Case:5740; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:240ohm; Inductor Case Style:5740