Laird CM4440Z121R-10
Choke, Common Mode, 120 Ohm, 20 A, 11.05mm x 10.03mm x 9.32mm
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet1ページ0年前
Sager Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
説明
Ind Common Mode Choke Wirewound 120 Ohm 100MHz 20A 4440 T/R
Power Line Common Mode Chokes For High Frequency
Data Line Filter, 3 Function(s), 100V, 20A, 6 Pin(s)