Laird CM3421Y600R-10
Common Mode Chokes Dual 60Ohm 100MHz 15A 0.00075Ohm DCR SMD T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ6年前
Datasheet1ページ0年前
Sager Electronics
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+203%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
関連部品
Inductor Power Molded Wirewound 0.56uH 20% 17A 0.005Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz 30Q-Factor Ferrite 15A 0.0038Ohm DCR T/R
Inductor Power Molded Wirewound 1uH 20% 100KHz Alloy Sponge Powder 12A 0.009Ohm DCR T/R
説明
COMMON MODE SURFACE MOUNT, 15A, 60 OHMS AT 100MHZ, 0.0008OHM
Choke, Common Mode, 60 Ohm, 15 A, 8.68mm x 5.6mm x 2.85mm
CHOKE, COMMON, 100MHZ, SMD, 60R; Product Range:(Not Available); Impedance:60ohm; Rated Current:15A; Case Dimensions:5.6mm x 2.85mm x 8.68mm; DC Current Max:15A; DC Resistance Max:0.00075ohm; Filter Case:3421; Filter Terminals:SMD; Impedance Typ:60ohm; Inductor Case Style:3421