Laird 29F0528-0T0-10
Ferrite Beads Multi-Line Array Power Filtering 342Ohm 100MHz 10A 10mOhm DCR Bulk
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ6年前
Datasheet1ページ0年前
Laird
Sager Electronics
DigiKey
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
-12.85%
3Dダウンロード
Ultra Librarian
ダウンロード
Introduction Date2004-05-17
関連部品
Ferrite Beads Multi-Line Array Power Filtering 285Ohm 100MHz 8A 10mOhm DCR Bulk
Ferrite Beads Multi-Line Array Power Filtering 290Ohm 100MHz 9A 10mOhm DCR T/R
説明
Ferrite Bead, Radial Leaded, 342 Ohm, 10 A, 10 Milliohms
Ferrite Differential Mode Arrays
Dfmodassembb,5Ln, th Rohs Compliant: Yes |Laird 29F0528-0T0-10
10A 342¦¸@100MHz 10m¦¸ THD-10 13.42mm*10.88mm*10.57mm
Data Line Filter, 1 Function(s), 10A, 10 Pin(s)