Laird 28R1450-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Flat Cable 130ohms 100MHz 29.58mm Inside Slot
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+22.60%
サプライチェーン
Introduction Date2015-06-19
説明
Broadband EMI Ribbon Ferrite Cable Core
Flat Cable Core, 130 Ohm, 30 MHz to 500 MHz, 29.58mm x 0.75mm