Laird 28R1340-100
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
+16.44%
説明
Flat Cable Core, 139 Ohm, 30 MHz to 500 MHz, 28mm x 1mm
FERRITE CORES FOR CABLES AND WIRING
CABLE CORE RIBBON/FLEX 28.00MM R