Laird 28R1227-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Flat Cable 128ohms 100MHz 24.77mm Inside Slot
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
+30.25%