Laird 28R1102-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Flat Cable 192ohms 100MHz 23mm Inside Slot
データシート & ドキュメント
Laird
Datasheet1ページ7年前
element14 APAC
Sager Electronics
Factory Futures
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-71.50%
サプライチェーン
Introduction Date2015-05-29
説明
FERRITE, CORE, 23X0.8MM, 154R, 100MHZ; Impedance @ 100MHz:192ohm; SVHC:No SVHC (20-Jun-2013); Length:20mm
Broadband EMI Ribbon Ferrite Cable Core
Flat Cable Core, 192 ohm, 25 MHz to 300 MHz, 23mm x 0.8mm