Laird 28B0315-100
Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 158ohms 100MHz 3.17mm Inside Dia.
データシート & ドキュメント
Laird
Datasheet1ページ7年前
3か月間の傾向:
+9.40%
サプライチェーン
Introduction Date2014-09-11
説明
Ferrite Core, Cylindrical, 158 Ohm, 10.06 mm Length, 3.17 mm ID, 8 mm OD