KYOCERA AVX W3A45C471MAT2A
Cap Ceramic Array 470pF 50V X7R 20% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Newark
Future Electronics
_legacy Avnet
Mouser
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Cap Ceramic Array 470pF 50V X7R 20% 0805 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Cap Ceramic Array 470pF 50V X7R 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125C Automotive T/R