KYOCERA AVX W2A4YC223MAT2A
Array/Network Capacitor, 16V, X7R, 0.022uF, Surface Mount, DIP8
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetW2A4YC223MAT2A04K
3d
TTI EuropeW2A4YC223MAT2A04KTape & Reel
1h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Future Electronics
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
Capacitor Array 0508 16V 0.022 uF 20%
0508X4 C/ARRAY 0.022UF 16V 20%