KYOCERA AVX W2A45C183KAT2A
Array/Network Capacitor, 50V, X7R, 0.018uF, Surface Mount, DIP8
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TMEW2A45C183KAT2A04K
2h
AvnetW2A45C183KAT2A04K
15h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ3年前
Future Electronics
_legacy Avnet
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
W2 Series 0508 0.018 uF ±10 % 50 V X7R Surface Mount Ceramic Capacitor Array
0508X4 C/ARRAY 0.018UF 50V 20%