KYOCERA AVX VC120603D100RP
1206 3.3 V 2.3 Vrms 12V Clamp 150A 4.7nF Multilayer Transient Voltage Suppressor
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ4年前
Datasheet3ページ17年前
_legacy Avnet
Future Electronics
Newark
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+57.80%