KYOCERA AVX VC060314A300DP
TVS Varistor, 10 VAC, 14 VDC, TransGuard, 32 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet9ページ4年前
Farnell
Future Electronics
_legacy Avnet
Garrett
在庫履歴
3か月間の傾向:
+36.78%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2000-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
TVS Varistor, 14 VAC, 18 VDC, MLA, 54 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
VARISTOR; CAP 130PF; MULTILAYER SMD 0603; VOL-RTG 18 VDC
LittelfuseV14MLA0603H
MLA Series 0603 14 VDC 10 V RMS 34.5 V Clamp 30 A 180 pF SMT Multilayer Varistor
LittelfuseV14MLA0603NH
Multi-Layer Varistor Smf For Automotive/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse V14MLA0603NHAUTO
TVS Varistor, 11 VDC, AVRM, 30 V, 0603 [1608 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
説明
0603 14 VDC 350 pF Surface Mount Multilayer Ceramic Varistor
TVSS, FOR INDUSTRIAL EQUIP,30A, SMD, SOLDER TERM,1.6MMLX0.8MMWX0.9MMH, CLAMP-V 32V
Var MLV 10VAC/14VDC 30A 18.5V 0603 SMD T/R
Suppressor; 18.5 V +/- 12%; 0603
RS APAC
VC 0603 DC=14V CL=32V 0,1J 30A
Voltage Rating Vac:10V; Voltage Rating Vdc:14V; Product Range:Transguard Series; Clamping Voltage Vc Max:32V; Varistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:30A; Operating Temperature Min:-55°C Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx VC060314A300DP.