KYOCERA AVX TAP685M016CCS
6.8UF Tht Solid MNO2 Tantalum Electrolytic Capacitor, 16 V DC +/-20%, Tap Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet5ページ4年前
_legacy Avnet
RS (Formerly Allied Electronics)
Verical
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
-10.11%