KYOCERA AVX TAP475K025SRW
Cap Tant Solid 4.7uF 25V 10% (5 X 8.5mm) Radial 2.5mm 4 Ohm 125°C T/R
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ4年前
Datasheet4ページ10年前
Datasheet16ページ14年前
Datasheet7ページ16年前
Datasheet7ページ17年前
Datasheet3ページ12年前
Future Electronics
Farnell
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
-13.17%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.40
Introduction Date1999-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Yageo GroupT356C475K025AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, 4.7uF, Through Hole Mount
Yageo GroupT350C475K025AT
Cap Tant Solid 4.7uF 25V 10%( 5 X 8.4mm) Radial 2.54mm 125C Bulk