KYOCERA AVX TAP335M035CCS
3.3UF Tht Solid MNO2 Tantalum Electrolytic Capacitor, 35 V DC +/-20%, Tap Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet5ページ4年前
Datasheet7ページ20年前
Future Electronics
element14 APAC
Farnell
_legacy Avnet
在庫履歴
3か月間の傾向:
+3.08%