KYOCERA AVX TAP105M035CCS
1UF Tht Solid MNO2 Tantalum Electrolytic Capacitor, 35 V DC +/-20%, Tap Series
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ4年前
Newark
element14 APAC
Farnell
TME
在庫履歴
3か月間の傾向:
-12.59%