KYOCERA AVX SR271C104KAR
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ4年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-17.85%