KYOCERA AVX SR211C472KAA
Capacitor, Ceramic; 4700pF; Multilayer; Radial; 100WVDC; +/-10%; X7R; X7R; 0.125In.T; 0.
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet8ページ18年前
Datasheet4ページ10年前
Jameco
RS (Formerly Allied Electronics)
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date1999-09-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
KYOCERA AVXSR215C472KARTR1
Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R