KYOCERA AVX SR211C272KAA
Cap Ceramic 0.0027uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ25年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupC315C272K1R5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2700pF X7R 10% LS=2.54mm