KYOCERA AVX SR201C473KAA
Capacitor, Ceramic; 47000pF; Multilayer; Radial; 100WVDC; +/-10%; X7R; 0.125In.T; 0.2In
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet8ページ18年前
Datasheet4ページ10年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+2.20%
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
KYOCERA AVXSR211C473KAT
Cap Ceramic 0.047uF 100V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk