KYOCERA AVX SR075C104KAT
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount, 1510
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ19年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%