KYOCERA AVX SA115C104KAR
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Amar Radio Corporation
Datasheet4ページ4年前
Newark
Factory Futures
Jameco
DigiKey
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%