KYOCERA AVX SA105C104KAR
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
Future Electronics
Jameco
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-63.90%