KYOCERA AVX MD015C104MAB
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 20% Radial 2 Pin DIP 8.255mm 125°C Slide Pack
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet2ページ4年前
Datasheet2ページ10年前
Datasheet2ページ12年前
Future Electronics
element14 APAC
_legacy Avnet
Jameco
在庫履歴
3か月間の傾向:
+54.36%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupC052C104M5R5CA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount