KYOCERA AVX LP0805A0811AWTR
LP Series 811 MHz 25 MHz Bw 30 / 20 dB Att. Thin Film Harmonic Low Pass Filter
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet3ページ10年前
Datasheet3ページ14年前
Datasheet3ページ18年前
_legacy Avnet
説明
Electromechanical Filter 50Ohm