KYOCERA AVX LMXN2216M2R2BTAS
Inductor Power Unshielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 20A 6mOhm DCR T/R
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet2ページ6年前
Datasheet67ページ13年前
Newark
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Inductor Power Unshielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 9A 0.006Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 9A T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 8759