KYOCERA AVX LD125C105KAX2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 1uF, Surface Mount, 1812
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetLD125C105KAX2A01K
4d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ4年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
1812 50V X7R 1UF ±10%