KYOCERA AVX L0805150GESTR
General Purpose Inductor, 0.015uH, 2%, 1 Element, SMD, 0805
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AvnetL0805150GESTR03K
4d
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
0805 RF IND 150NH 2% T/R
15NH 2% 450MHZ