KYOCERA AVX KAF32FR71E474KL
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Surface Mount, 1210
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ2年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
説明
1210 0.47UF 25V 10% X7R