KYOCERA AVX CX2016DB38400D0FLJCC
Crystal, Quartz, 38.4 MHz, SMD, 2mm x 1.6mm x 0.4mm, 15 ppm, 8 pf, 10 ppm, CX2016DB
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet1ページ14年前
Datasheet0ページ0年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-26.98%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.60
Introduction Date2011-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Crystal 38.4MHz 8pF 4-Pin SMD T/R
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 38.4MHz Nom
Crystal Units | 3225 | 40MHz | 8pF | 10ppm | -30+85 | 15ppm | General
Fundamental Active RoHS Compliant 2016 Crystal 8pF 0.022 0.55mm -30C~85C 50Ohms
CTS Components402F4001XIAR
Crystal 40MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
CTS Components402F3841XIAR
Crystal 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm 4-Pin SMD T/R
説明
CX2016DB Series 38.4MHz ±10ppm (Tol) ±15ppm (Stabs) 8pF 60Ohm 4-Pin SMD Crystal
8pF ¡À10ppm ¡À15ppm 38.4MHz 60¦¸ 100¦ÌW 2mm*1.6mm*450¦Ìm
CX2016DB XTL 38.400MHZ 2.0X1.6