KYOCERA AVX AR155C103K4R
AR15 Ar 10NF Ceramic Multilayer Capacitor, 50 VDC, +125DEGC, X7R Dielec, +/-10%
データシート & ドキュメント
Farnell
element14 APAC
_legacy Avnet
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
-7.18%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2007-03-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
関連部品
KYOCERA AVXSR155C103KAATR1
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount