KYOCERA AVX 1206GA820JAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 2000V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 8.2e-05uF, Surface Mount, 1206
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
Introduction Date2016-01-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
説明
82PF 2KV 5% 1206