KYOCERA AVX 12067A331JAT2A
1206 Standard 330PF Ceramic Multilayer Cap, 500VDC, +125C, C0G Dielectric, +/-5% SMD
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet4ページ3年前
Upverter
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-28.67%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-02-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
630V 330pF C0G 卤5% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Cap Ceramic 330pF 630V C0G 5% Pad SMD 1206 125C Automotive T/R