KYOCERA AVX 12062C223KAT2A
1206 22 nF 200 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
データシート & ドキュメント
element14 APAC
Datasheet4ページ3年前
Datasheet4ページ13年前
Datasheet4ページ4年前
Datasheet4ページ10年前
Datasheet99ページ16年前
Datasheet4ページ10年前
Upverter
Newark
TME
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+105%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
250V 22nF X7R ±10% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
KYOCERA AVX1206PC223KAT1A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 250V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 1206
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 0.022uF 10% X7R 200V 1206 Blister T/R
説明
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 0.022 F, 10%, X7R, 200 V, 1206 [3216 Metric] ;RoHS Compliant: Yes
Cap Ceramic 0.022uF 200V X7R 10% SMD 1206 125°C Embossed T/R
Cap Ceramic 0.022uF 200V X7R 10% Pad SMD 1206 125C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 1206
1206 (3216Metric) ceramic capacitor 200V 0.022muF ±10% X7R
CAPACITOR;CERAMIC;CAP 0.022 UF TOL 10%;SMT;VOL-RTG 200V;X7R;TR
CAP, 0.022µF, 200V, 10%, X7R, 1206, REEL
Ceramic Capacitors; 12062C223KAT2A; AVX; 22 nF; 1206; 200 V; 200 V
Ceramic Capacitor 22nF, 200V, 1206, ±10 %
SMD MLCC 1206 200V X7R 0.022uF 10%