KYOCERA AVX 08055A301JAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0003uF, Surface Mount, 0805
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ17年前
Newark
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.06%