KYOCERA AVX 08051U470JAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 47pF C0G 0805 5% Tol
データシート & ドキュメント
_legacy Avnet
Datasheet6ページ14年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.20
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupC0805C470J1GACTU
Cap Ceramic 47pF 100V C0G 5% SMD 0805 125C Plastic T/R