KYOCERA AVX 08051C472K4T2A
0805 4.7 nF 100 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet5ページ3年前
Upverter
Newark
Mario Tronic
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-9.26%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2004-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
CAP CER 4700PF 100V X7R 0805 / 4700 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)