KYOCERA AVX 0603YD223MAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .022uF X5R 0603 20% Tol
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.75%
関連部品
CAP CER 0.022UF 16V X5R 0201 / Cap Ceramic 0.022uF 16V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R
100V 22nF X5R 卤20% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
50V 22nF X5R 卤20% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
KYOCERA AVX0402YD223MAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V .022uF X5R 0402 20% Tol
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0201
説明
Cap Ceramic 0.022uF 16V X5R 20% 0603 T/R